AEROKLUB BIAŁOSTOCKI
Zaprasza na szkolenia lotnicze w sezonie 2021.
Zostań pilotem / skoczkiem spadochronowym.
Zrealizuj marzenia!

Aktualności

W związku z wyrażeniem przez członków Aeroklubu Białostockiego chęci do prowadzenia prac nad poprawą obecnego statutu naszego stowarzyszenia, zwracamy się o rozesłanie mailowo do wszystkich członków Aeroklubu Białostockiego (np. za pomocą e-chronometraża) oraz umieszczenie na stronie internetowej Aeroklubu Białostockiego – epbk.pl w dziale aktualności poniższej informacji:
„Zapraszamy wszystkich chętnych członków Aeroklubu Białostockiego, do konsultacji odnośnie poprawienia obecnego statutu naszego stowarzyszenia. Osoby zainteresowane wspólnymi pracami nad zmianą statutu prosimy o kontakt mailowy pod adresem statut.ab@gmail.com.”
Prosimy także o poinformowanie ww. sposobami członków AB w ciągu 14 dni by wspólne prace nad statutem zostały wznowione jak najszybciej.

Komisja Rewizyjna Aeroklubu Białostockiego
Przewodniczący Paweł Krzywicki

Aktualna pogoda
CAŁA EUROPA
Statystyki
Szybowce:
Nalot w roku 2021
431:1
Najdłuższy lot w roku 2021
Adam Sadowski - 06:56
Najdłuższy przelot w roku 2021
Tomasz Kudaszewicz - 0 km
Najwięcej przelotów w roku 2021
Adam Bagrowski - 0 km